Når Dart Er En Sport

Coronafredag Stilling

NR.
NAVN
Point
Deltaget
Vundne runder
V.R. Snit
V.R. Rekord
3Mikkel 173144,677
2Jørgen 253227,338
4Nicklas 142126,007
4Maja 143113,675
1Buchholtz 263237,679
7Sonja 8351,673
11Line 2111,001
6Steffen (Viking)9188,008
10Pølle 4133,003
8Preben 6155,005
9Wilhelm 5144,004

Ved fortsat at bruge webstedet accepterer du brugen af cookies. mere information

Cookie-indstillingerne på dette websted er angivet til "Tillad Cookies" for, at give dig den bedst gennemgang og oplevelse af siderne. Hvis du fortsætter med at bruge webstedet uden at ændre dine Cookie indstillinger eller du klikker på "Accepter" nedenfor så samtykke du til dette.

Luk